Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání duchů (seance)

   Je uváděno mnoho způsobů, jak ducha vyvolat. Určitě jste slyšeli o seanci pomocí kulatého stolku, pomocí zrcadla, o použití skleničky, talířku atd. ale my se zaměříme na jednodušší způsob vyvolávání. Běžně rozšířený způsob, kdy se lidé pokoušející se o vyvolání ducha v tmavé místnosti domnívají, že postačí zapálená svíčka, chycení se za ruce, odříkání "duchu .......... dej nám znamení" a poté "odvoláváme" je sice jednoduchý, nicméně naprosto chybný a v drtivé většině případů nedostačující.

   Ještě než zkusíte níže popsaný způsob, vezměte na vědomí, že zahrávat si s takovými silami může být nebezpečné. I když se o tom moc nemluví, protože většina lidí tomu nevěří, už se staly případy, kdy se při seanci někdo zranil, zmizel beze stopy, zešílel nebo dokonce zemřel. Proto konejte s rozvahou.

   Teď k samotné seanci. Předně je nutné, aby všichni zúčastnělí opravdu v duchy věřili. Vyvolávání by mělo probíhat mezi 18:00 a 3:00, nejlepší je to okolo půlnoci. Vyberte si místnost, kde bude vyvolávání probíhat. Otevřete okno dokořán, aby mohl duch vejít a zase odejít. Odstraňte z místnosti pokud možno všechny železné předměty (železo duchy odpuzuje). Na zem narýsujte bílou křídou ochranný kruh (např. pomocí těžítka a provázku) tak, aby jste se do něj všichni vešli. Optimální počet lidí pro seanci je 3 - 5 lidí. Pro ochranu před případnými démony, nasypte před práh a na okenní parapet sůl. Jelikož k nám bytosti z jiného světa mohou přijít i zrcadlem, nasypte sůl i před zrcadlo, je-li v místnosti nějaké, nebo před něj položte křišťál. Křišťál nebo misku se solí můžeme pro jistotu položit i jinam do místnosti, např. na stůl nebo doprostřed ochranného kruhu. Zhasněte všechna světla, posedejte si dovnitř ochranného kruhu do tureckého sedu, doprostřed kruhu a/nebo kolem sebe umístěte jednu či více BÍLÝCH svíček (ne však více než 13, nejlepší je prý počet, který je násobkem tří - 6, 9, 12 atd.). Svíčky zapalte. Mějte dopředu připravené otázky, které budete duchovi klást. Nyní jsou dvě možnosti. U té jednodušší budete moct klást duchovi otázky, na které lze odpovědět pouze ano nebo ne - k té potřebujete tři sirky. K té složitější je potřeba kruhová spiritistická tabulka z tvrdého papíru a šipka z tvrdého papíru. Na tabulce jsou napsána do půlkruhu všechna písmena abecedy (včetně těch s čárkami a háčky), čísla 0 - 9 a slova ano, ne, nevím, možná, neodpovím a konec. Před samotným vyvoláváním všichni zavřete oči a chvíli jenom relaxujte. Snažte se očistit od špatných myšlenek, snažte se nemyslet na nic konkrétního, snažte se maximálně uvolnit. Potom můžete začít s vyvoláváním. Všichni se chytněte za malíčky. Vyberte nejcitlivější osobu z vás a od té začněte ve směru hodinových ručiček odříkávat formuli "Vyvoláváme tě duchu Heleny Růžičkové (Bedřicha Smetany atd. - zvolte si koho chcete). Jestli jsi s námi, pohni sirkami/šipkou na ano.". Toto odříkejte nejdřív každý postupně, poté všichni zároveň. Myslete u toho co nejintenzivněji na člověka, jehož ducha chcete vyvolat. Opakujte tolikrát, dokud se něco nestane (i kdyby se nic nestalo a vy jste vyvolávání vzdali, nezapomeňte nakonci vždy pro jistotu ducha zase odvolat!). Vybraná nejcitlivější osoba se pak ptá ducha na otázky a on odpovídá buď pomocí spiritistické tabulky, nebo sirek ("pokud ano, pohni sirkami"). Celou dobu se musíte dotýkat malíčky! Nakonec ducha odvolejte stejně jako jste ho přivolali, ale odříkejte formuli "Děkujeme ti duchu Heleny Růžičkové za návštěvu, nyní tě odvoláváme zpět z tohoto světa." nebo podobnou. Pro jistotu tak učiňte alespoň třikrát.

   Rozhodně nevyvolávejte žádné démony, ani duchy záporných osobností (např. Hitlera atd.). Prý není dobré vyvolávat Boženu Němcovou - její duch už údajně několik lidí připravil o rozum, vydloubal jim oči nebo je uškrtil. Co je na tom pravdy nevím, ale já bych to pro jistotu nezkoušela.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Seance a pomocná ruka při spojení z mrtvimy

(Daniel , 6. 8. 2020 23:04)

Dobrý den mé jméno je Daniel neděla a rád. Pomáhám lidem
Máte potuchu že u vás je někdo z rodiny nebo hůř někdo zlí
Čtěte dobře pomůžu vám i vaši rodině vyřešit situaci stačí zavolat
Na 604695602 a okamžitě říct celou situaci a hned se domluvime
A vše co nejdřív vyřešíme sdílejte co nejvíc lidem kamarádům a rodině....

Ani náhodou

(Justý, 5. 6. 2020 10:42)

Já na to nikdy nevěřila. Pak jsem našla tenhle rituál a s kamarády jsme to zkoušeli. Nejdřív se nic nedělo. Pak jsme uslyšeli dýchání, začali se hýbat věci, nakonec jsme slyšeli výbuch v koupelně. Koupelna byla, jako by jsme tam někoho zabily. Pak začala vytékat krev za záchodu. Rychle jsme ducha odvolali, a koupelnu uklidili. Vyvolávali jsme IT.

Neďelejte to!!!!

( Anett , 23. 5. 2020 1:02)

Skoušeli jsme to s kamaratkama a pak nás napadnul duch Hittlera.... Jedna ta kamarátka zkončila v nemocnici a já se bojim že je possdla tým duchem. Co mám dělat???

nefunguje

(mozek , 19. 4. 2020 12:51)

zkouseli jsme a hovno.

Jsem idiot?

(Evoker, 6. 9. 2019 23:19)

Vyvolal jsem bytost lesa, dal jí svou sílu a požádal
jí o Požehnání Rovnováhy pro můj talisman, pak ji
amatérsky odvolal. Na ochranu jsem měl jen hromádku
soli a kříž na krku.

Jsem idiot?

Re: Jsem idiot?

(mozek , 19. 4. 2020 12:14)

jop

Dety

(Nikol, 18. 1. 2020 13:10)

Emm to bude nefunguje pekna pohádka pro děti

NEVIM

(NEVIM, 15. 12. 2019 11:44)

Mám otázku... Když tam máte nevyvolávat Hitlera, tak co když jsem vyvolávala Heydricha?

Blbost

(Hezyk , 15. 12. 2019 1:39)

Hezká pohádka pro malé děti absolutně se to nedělá českou frází vyvolávání tě dechu a podobný blbosti

ZKUSILA SEM

(salma , 8. 12. 2019 12:47)

Zkusila sem hitlera a nic se nestalo je to už 4 týdní a pořád nic takže podlě me to nefunguje a udělala jsem to přesne a nic ani mé kamaradce co tam
semnou byla tak se jí nic nestalo

duch

(natka, 9. 1. 2014 19:24)

Takže ,dnes jsem mela ve škole tužku ,kterou jsem používala ,ale na aj ,když jse,m ji chtěla vzít nebyla tam.Teprve doma jsem ji našla na stole.To same dvere,taťka je nezaviral ,bracha je nezaviral a ani ja .Najednou vecerim a jkobych slyšela ze se zaviraji dveře jdu se tam podívat a dveře jsou opravdu zavřené.Bracha byl v šoku musela jsem ho uklidnit a sebe taky.Asi jsem ducha neodvolala

Re: odvolání

(pimpopacik , 27. 10. 2019 1:33)

Ahoj, dejte si do kazde izby v dome na zeď predem posvěcení kříž, pokud mozno at je z dreva ne ze zeleza a pod každým krizem nasipre i sůl, pak vemte sul a svecenu vodu a nechte at se sul rozpustí ve vode a pak si do ni namočte ruce a dotknete se vseho co se ve vasem dome hnulo nebo bylo v pohybu. Pak jeste musite sundat ze zdi vsechna zrcadla a dat je ven pred dudum a polozit je smerem dolů, nejlépe na trávu. Pak udelejte stejně vse co jste dělala když jste vyvolává ducha ale obracene, delejte to po spatku slova si napiste na tvrdou drevenou desku nejlepe ji tam věřit s zelezem který byl v dobu vyvolávání ducha v misnosti s vama. Pak to opakujte nekoli krat za sebou, ne rychle. Nejlepší cas je 02:45 až 03:15 ráno. Pak váš život bude zase v pořádku. Z duchi se nabavte a nechte je odpočívat v pokoji. Ahoj :)

Vyvoláni zemřele maminky 13.8.2019

(Gabi, 20. 8. 2019 21:41)

Dobrý den maminka mně zemřela prosim chci s ni mluvit přes vám. Děkuji javornikova012@seznam.cz

ochrana přet duchy

(Derek Černošek, 5. 1. 2019 9:17)

Musi to být strašidelné vivolat ducha
ale hlavni musite bit vklidu to povas
nepujde ale když se budete
strachovat ta povas pujde
hlavi je se mu přectavit a
pak snim komunykovat.

Re: ochrana přet duchy

(Pavel, 14. 8. 2019 22:36)

Ty vole, kolik mas trid. Dve tridy zakladky, ne?

Duchové

(nick, 17. 7. 2019 0:29)

Čauky všichni duchové existují vím to protože sem je párkrát viděl .
A není dobré je vyvolávat protože když vyvoláte jiného ducha který ho jste chtěli tak je to špatný i když ho odvoláte tak ten démon tam zůstane a může vám i klidně ublížit vím to protože jsem měl na rukách a na nohách stopy rukou jak mě někdo drží. to co je tady napsané v modrem na hoře to je pravda a kdo nevěří tak nevěří ale kdo věří tak to je dar jak to říct je to prokletý dar. Jen chci říci že z duchy a démony si nezahrávejte může vám to ublížit.

Duchové

(František, 6. 12. 2018 23:17)

Sračky...Žádní duchové nejsou. Nechci brát iluze těm, co na to věří abaví se tajemnem, ale...Už mi v rodině umřelo tolik lidí, bratranec, dědové, babičky a i kamarádi ze škol i učení při autohavárii a nikdo mi nepřišel . Pěkná blbost.Duchové.

Re: Duchové

(NoNamePlease, 26. 6. 2019 18:01)

Dobrý den, nechci vám ničit představy, ale to, že duchové neexistují si myslíte hlavně proto, protože v ně nevěříte. Duchové se nevěřícím většinou nezjevují. Mě dnes asi nějáký doch ovládal, ale už jsem v pořádku. Nu tuto věc můžete řict jen pokud pro to máte důkazy a to vy nemáte. Toto neberte jako způsob o změnu vašeho názoru (každý může mít svůj názor).

Re: Duchové

(Simon, 14. 7. 2019 18:04)

Takže keď na duchov neverite tak prečo se vyhľadávali túto stránku ?

Nwm

(Nwm, 23. 6. 2019 11:21)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující »