Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bermudský trojúhelník

   Bermudský trojúhelník je oblast vytyčená pomyslnými čarami mezi Bermudami, Kubou a Miami. Je známo mnoho případů, kdy letadla nebo lodě v této oblasti zmizeli beze stopy. Někteří lidé tvrdí, že se v této oblasti nachází brána do druhé dimenze. Například roku 1872 vyplula loď Mary Celeste z New Yorku s cílem v Evropském přístavu Janov. Byla však nalezena u Portugalska v dobrém stavu, plně schopná plavby avšak bez posádky. Zásob jídla a vody bylo dost, cennosti a všechny osobní věci kapitána i posádky zůstali na lodi. Chyběli však záchranné čluny. Z posledního zápisu v lodním deníku bylo patrné, že se v té době loď nacházela v Bermudském trojúhelníku. Další známý případ je z roku 1945. Letka 19 složená z pěti amerických bombardérů absolvovala 5. prosince běžný cvičný let. Letadla právě prolétala nad Bermudským trojúhelníkem, když se velitel letky ztratil ostatním z radaru a spojení se základnou se přerušilo. Velitel se svým letadlem na několik hodin zmizel, pak se však najednou objevil na tom stejném místě v přesvědčení, že byl pryč jenom pět minut. Velitel si nic nepamatoval a jeho hodinky se zastavily a už nikdy nešly spravit. Mimo tyto dva slavné případy se stalo mnoho případů, kdy v Bermudském trojúhelníku beze stopy zmizela loď nebo letadlo a nenašly se ani vraky.

bermudy.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

20th novebra 2018

(patriik pacaj , 20. 11. 2018 13:33)

reknu vam jednu vec ja sem sderby shire a jednou sem sel na slovecko a letadlo se stratilo mislim se to bilo i vnovinach ja sm bill v tom letadle nevedeli sme gdesme piloto si mislel se sme voblacich ale totak nebilo po 30minutach sme se nasli na strof trohelniku a tam sme videli demona a rekl ten gdo poleti s meho truleniku tak budeme ho mucit celich .300 tice let sechni smne prosili o milost ale sme tam bili 3 dni us nic dal nepamatuju dulsi sme do sk ote dobi zletadlem nejesdim a moje rodina tomu neverila rekl sem ji setko ale potom videl novini ze se stratilo slovecki letadlo bilo vsoku domu sem jel asza1 mesic sautem ten gdo neveri as neveri asito skusi sam

Cesta smrti

(BEZ, 17. 1. 2016 13:46)

bylo to dne 18.5 2014. pluli jsme do jižní Ameriky. kapitan řidil a nejspiš usnul a zabočil do toho trojuhelniku. nevedeli jsme co mame delat tak jsme šli spat. rano jsem si šla popovídat s kamarady ale všichni se vypařily beze stopy tak jsem si myslela že to je sen a nebyl. po dvou dnech jsem dojela na pevninu a domu jsem letela letadlem.

Je to svatá pravda

Re: Cesta smrti

(blbost, 1. 10. 2016 18:22)

Nevěřim ti ,ani ň

Re: Cesta smrti

(Fan! Věřte Nevěřte, 25. 11. 2017 16:44)

Vážně? Od kdy má CR vedle sebe moře? ;) A od kdy jezdí lodí kidi bez rodičů? Bože, přestaň lhát, ano? :3

Nikdo ti stejně věřit nebudue :) <3

trojuhelník

(eva i love dogies, 14. 6. 2016 18:21)

je to iluminát

Re: trojuhelník

(hello, 1. 10. 2016 18:20)

Máš pravdu

Záhada

(Karin , 26. 6. 2015 9:53)

Zmizla aj loď derby shire