Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bloody Mary a Satan

12. 1. 2012

Krvavou Mary jsem si vyčetla v knížce: Pátračka Gilda.Když jsem kamarádkám vyprávěla o té knížce a o Krvavé Mary chtěli to hned zkusit a já s nimi také.Šli jsme tedy na školní záchody (vymysleli jsme si to ve škole) zhasli světlo řekli jsme 3x Krvavá Mary,rožli jsme a nic.Ale to není všechno.Jak jsi psala ve článku,že když se ráno probudíš a budeš mít škrábance na tváři tak je to pravda.Když jsem se ráno vzbudila,tak mě dost bolel obličej.Bolelo to jakoby mě něco škrábalo po tváři jako od kočky,ale cítila jsem to po celém obličeji.Šla jsem teda do koupelny a v zrcadle jsem viděla 5 škrábanců od čela až pod bradu.Když jsem přišla do školy kámošky to měli také a řeklijsme si,že už to dělat vůbec nebudeme ani si zahrávat s duchy.A všichni jsme rádi,že se nám nestalo něco horšího třeba s těma očima nebo že tě zabije.Od těch škrábanců máme jízvy až doteď.

A lidi vůbec by jsem vám nedoporučovala vyvolávat duchy.Napíšu vám příběh,který se stal mé babičce:
Když ji bylo asi 34 (to už byla má máma na světě) tak chtěla babička vyvolávat duchy.Tak si teda vzala spiritistickou tabulku (nebo jak se to píše) a takovou tu šipku.Dala na ni ukazováčky zavřela oči a vyvolávala:,,Vyvolávám tě duchu Satane,jestli jsi tady tak mi dej znamení."To je obyčejné zaříkadlo.A říká se,že když vyvoláte Satana tak se vám stane něco zlého.Jak to babička řekla tak se zavřené dveře od pokoje prudce otevřeli.Babička se lekla a chtěla Satana odvolat.Odvolala ho,ale teď příjde ta chvíle.Další den se babička probudí a šla do obývaku.Upozorňuji babička byla sama doma.Děda musel jet zařídit něco do Prahy.Byl tam na týden.A zase se lekla.Uslyšela obrovskou ránu směrem k pokoji.Šla k němu a víte co to bylo za ránu?Zase se sami zavřeli dveře.Ale okna byla zavřená,nebyl vítr bylo slunečno a jak už víte babička byla sama DOMA!!!!Už toho měla dost přece Satana odvolala.Chtěla říct dědovi co se ji stalo po telefonu.Ale měl telefon vypnutý.Za chvíli ji zničehonic spadla lampa.Postavila ji a spadla zase.Zvedla ji ale zase spadla.tak ji nechala už na zemi.Ten Satan ji pronásledoval byl s ní pořád něco jako v Paranormal Activity.Babička toho měla dost,bála se a tak chtěla jít k sousedům,aby ji nedali nějakou radu.Když chtěla vyjít tak byli dveře zamčené,ale babička si dobře pamatovala,že dveře ráno odemykala.Tak je odemkla,ale pořád nešly otevřít.Strašně se bála,ale přece Satana odvolala.Šla tedy do pokoje k tabulce a chtěla ho odvolat,ale tabulka zničehonic začala hořet.Proměnila se v prach a už nebyla.Babička chtěla někomu zavolat o pomoc,ale najednou když měla mobil u uchu tak jí ho někdo vyrval z ruky.Babička vytřeštila oči a běžela do pokoje.Zavřela dveře a zamkla na 2x.Ale dveře někdo vykopnul,někdo neviditelný.Babička se přitiskla ke zdi,ale Satan ji chytl nohy a odtáhnul někam pryč.Babička křičela a měla štěstí protože měla pronajmutý barák.Podlahu měla línovou a když bude křičet tak to jde dolů do sklepa sousedů zřetelně slyšet.Naštěstí tam byl soused a rychle se k babiččinu domu vedle rozběhl a naštěstí si vzal náhradní klíče.Stal se zázrak dveře šli otevřít a soused se dostal do babiččinýho domu.Nemohl uvěřit svým očím,když uviděl jak babičku někdo neviditelný tahá za nohy,sám se bál,ale vždy sebou nosil kříž proti démonům.Mu se stalo něco podobného co babičce.Rozběhl se k ní a kříž dál za její nohy k Satanovi.Satanův křik šel slyšet i přes to že je démon.Najednou zmizel.Od té doby se babička ani nedotkne spiritistické tabulky a ani nemá pomyšlení na to,že bude vyvolávat duchy a hlavně ně Satana.Vlastně vůbec.

Tohle mi babička sama vypravovala.Je to opravdu pravda!!!!

 

autor: Lightning

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já to umim

(Martin opravil , 23. 5. 2020 18:29)

Je možné vivolat satana pomocí nakreslené pentagramu na zeď

Co čekala?

(Evoker, 6. 9. 2019 23:29)

Jen tak, bez přípravy vyvolat Santana?
To je ta největší kravina co tě zatáhne do
nějakého problému.

odchod mamky

(marie, 28. 7. 2015 13:38)

Vyvolali jsme Satana, a zmizela nase mamka!! Co ted do pici?

Re: odchod mamky

(Honit, 17. 11. 2016 0:08)

Honit koule dedmovi ty curaku

Re: odchod mamky

(MayLa077, 17. 7. 2017 14:16)

Budete si muset mýt nádobí sami.

Re: odchod mamky

(van666, 17. 4. 2018 15:41)

PÁRTY!!!!!! :D

Vše kolem

(Aantr, 14. 4. 2013 10:11)

Zdravím

Milý děti,batolata,předškoláci,školáci,dospělí! Tento příběh není vymyšlený jak si především myslíte. Mezi zemí a nebem je toho opravdu moc,neříkejte že to není nepravdivý vše je možné jak říkám.Můj strýc pracuje jak si že v takovým spolku který se nazývá Satanismus (vše kolem satana,duchů,bible,jednoduše řečeno věci mezi zemí a nebem. Stalo se mu několik set divných věcí ještě divnějších a strašidelnější věcí.Chtěla bych jen říct pokud si z toho hodláte dělat pořád srandu v životě vás to bude mrzet a peklo vás nemine :)

Re: Vše kolem

(MayLa007, 17. 7. 2017 14:24)

Stejně už v pekle jsem, takže mně je to jedno.

mobil

(mobil, 29. 8. 2012 15:53)

Mobil? Vážně? tvoje BABIČKA si dala k uchu mobil, aby mohla zavolat dědovi? :D zaujímavé...ty musíš mít hooooooodně mladou babičku =D

Re: mobil

(Dan, 25. 12. 2012 15:37)

V článku je napsáno,že jí tehdy bylo přece 34 let(Takže byla máma...)!!!

Re: Re: mobil

(M.M, 31. 1. 2013 17:33)

i když bila možna mlada pochibuju že v ty době mobily byli

Re: Re: Re: mobil

(MayLa007, 17. 7. 2017 14:20)

A co pevná linka?

WOW!!!!

(Roxy, 9. 1. 2016 17:15)

Mám z toho husí kůži. Nejspíš večer neusnu.

Re: WOW!!!!

(MayLa007, 17. 7. 2017 14:17)

Tak proč to čítáš?

Pomoc od Satana a jeho vlivů?

(LKK, 9. 3. 2016 9:00)

Tyhle srandy Vás přijdou draho. Dělal jsem okultní nauky, ze začátku dobré, pak to šlo z kopce. Satan a démoni Vám nebudou pomáhat pro nci za nic a spíše Vás chtějí zničit!

Pokud budete chtít z toho ven a pomoct, volejte k Ježíši Kristu. On má nad nimi autoritu! Je to je i z mé zkušenosti, kdy mě Pán dostal z vlivu démonů! Není vše ještě OK. Odevzdat život Pánu mi dalo do života pokoj.

On je mocnější než Satan a Vy, co přijmete Pána jako svého Spasitele, tak máte v Jeho jménu autoritu vyhánět démony.

Kupte si Bibli a čtěte. Pomůže Vám to. Naleznete zde pravdu a pravda Vás osvobodí.


zaujimavosti

(otazka, 14. 9. 2012 9:35)

a poradil by niekto jak ho odvolat'? pretoze som v peknej pi*c ak ma rozumiete ..... exorcistu nechcem hoc uz 3x mi ho ponukala ista katechetka...ale odmietol som a chcem to odvolat nejak inak da sa to ?

Re: zaujimavosti

(exorcista, 10. 8. 2015 13:04)

Exorcista by ti v tomto případě nemohl pomoct. Spíš kontaktuj někoho, kdo duchy umí odvolávat, teprve potom si zavolej exorcistu (nebo klidně obyčejného kněze) a nech dům vysvětit. To ti pomůže od takových těch pozůstatků, jako je padání obrazů, skleniček atd...

bloody mary a vyvolavani

(patrik polašek, 6. 11. 2013 19:34)

jednou jsem proste chtel vyvolavat duchy a tak sem se podival na stranu http://svetduchu.wgz.cz/ a vyvolal sem neake duchy a mnel sem nekdy proste neake nestesti a stavaly se mi furt neake prizraky bavilo mi to a nevadili mi nasledky treba vyryte jmena do krve na noze nevim jak to ale nebolelo me to a tak sem chtel jit na vyssi level a vyvolaval sem bloody mara videl sem ji a kdybych s xsebou nemel baterku tak by mi mozna i vyskrabala oci ale jak sem se na druhy den rano vzbudil tak sem mel poskrabany oblicej a na zadech do krve vyryte velke pres cele zada M

Kdyby jste mi věřili...

(..., 19. 6. 2015 19:45)

Kdyby jste mi věřili napsala bych v¨Vám příběh ale mě to skoro nikdo nevěří...Stal se mě! Ale to je jedno....Jestli nekecáš tak ti věřím....

Re: Kdyby jste mi věřili...

(exorcista, 10. 8. 2015 12:59)

Kontaktuj mě na tento email-filip.11745@gmail.com